szybki kontakt 534 911 319
sklep czynny pon-pt 8:00-16:00
napisz do nas biuro@tomglas.pl

Szkło z grafiką

Elegancki i nowoczesny design oraz aspekty praktyczne spowodowały, że szkło stało się najczęściej wybieranym materiałem dekoracyjno-wykończeniowym także w kuchni. Łatwość w utrzymaniu czystości szklanych powierzchni sprawiła, że coraz więcej Klientów decyduje się na wypełnienie przestrzeni między meblami kuchennymi szkłem, detronizując dotychczasowy prymat płytek. Grafika powoduje, że kuchnia wygląda naprawdę wyjątkowo.

Panele szklane, podobnie jak każdy element aranżacji wnętrz, wymaga wykonania dokładnego pomiaru i odpowiedniego montażu. Wtedy dopiero bowiem mamy końcowy efekt, którego Klient oczekiwał decydując się na nasz produkt.

Panele szklane laminowane  - proces technologiczny laminowania szkła polega na wygrzaniu w piecu prze temperaturze 130 stopni w czasie kilku godzin, co daje trwałe połączenie wszystkich elementów.

Zalety paneli szklanych z grafiką :
- możliwość stworzenia niepowtarzalnej, oryginalnej aranżacji wnętza
- łatwość utrzymania powierzchni szkła z grafiką w czystości
- dzięki technologi laminowanie wydruku ze szkłem produkt końcowy jest bardzo trwały
- ogromna baza dostępnych wzorów
- szybki i niekłopotliwy montaż

Wyboru grafiki klient dokonuje z dostępnych baz zdjęć. Proponujemy Adobe Stock Tam można wybrać odpowiedni motyw, wzór. Ważną kwestią przy wyborze zdjęcia jest odpowiedni dobór grafiki do kształtu szkła, które klient zamawia. Jeśli zamawia tafle w układzie pionowym, powinien szukać wśród grafik pionowych. Jeśli tafle są w układzie poziomym, ważne jest, aby grafika miała układ panoramiczny.

Nasza propozycja produktu nie ogranicza się jedynie do laminowanego szkła z grafiką. W ofercie posiadamy także szkło malowane na jednolity kolor dostępny z palety kolorów RAL.

Nasze montaże świadczymy na terenie całej Polski, ale główny obszar naszego działania to Elbląg, Malbork, Tczew, Gdańsk oraz Olsztyn.